İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :

Hizmet Alanları - REFERANS KAZANCI

REFERANS KAZANCI

YOCOİN işini anlatırken kafa karmaşıklığına neden olmamak için sade ve net bir anlatım yapmak istedik.Bu kazançları sırası ile anlatmak istedik.Bir üstteki YATIRIM KAZANCI kısmında ekip kuramayan yada kurmayan çevresi olmayıp ben üye yapamam ama yatırım yaparak para kazanmak istiyorum diyenlerin tercih edeceği yöntem

 REFERANS KAZANCI


YOCOİN işini anlatırken kafa karmaşıklığına neden olmamak için sade ve net bir anlatım yapmak istedik.Bir üstteki YATIRIM KAZANCI kısmında ekip kuramayan yada kurmayan çevresi olmayıp ben üye yapamam ama yatırım yaparak para kazanmak istiyorum diyenlerin tercih edeceği yöntem YOCOİN'e üye olarak paketlerden birini seçerek yatırım yapmış olurlar.

Üyenin referans linkinden giriş yapanlara aldıkları paket tutarı üzerinden aldıkları paketin %10 tutarını sponsorun hesabına aktarır.Biz buna referans kazancı diyoruz.
YOCOİN ikili sistem üzerinden gitmekte kaydedilen üye ilk sağ sol dolsa dahi aşağı kısımlara nereye düşerse düşsün o kendi üyesidir ve ister on kişi isterse yüz kişi sınırsız sayıda üye kaydı yapabilir ve herkesten %10 kazanır.
 
Kazançlar komisyon kazançları kısmında anında görünür her cumartesi hesabınıza yüklenir.Herhafta hesap güncellenir.Dolayısıyla REFERANS KAZANCI'nı ayda 4 kez kazanırsınız.Kazançlarınızın %70 i çekilebilir %30 luk kısmı ile sistem otomatik olarak  YOCOİN alımı yaparak hesabınıza yükler.

Sizde YOcoin yatırımcısı olmak İçin Öncelikle Alttaki Ön Başvuru Formunu Doldurun Özel Temsilcimiz Sizi Bilgilendirecek & Siz de Firma Adı Temsilcisi    ANA SAYFA     YOcoin Nedir     FIRSATLAR     YOcoin Üye Olma     ÜCRETSİZ KAYIT     DUYURULAR    
MAKALELER     VİDEO ALBÜM     KAZANÇLAR     SUNUM     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     FOTO ALBÜM    

TEL: 533 023 1356    E-POSTA: tahir_7672@hotmail.com

 Fusion Life
Fusion Life

YOcoin Türkiye - YOcoin ile Hayatınız Değişecek © 2015 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.